Меню KDT

• ru
  • en

Категории

2022 жылдың 4 қарашасында "Тоқшын мектеп-гимназиясы" КММ-де ресурстық орталық жұмысы аясында "Ашық есік күні" өтті. Іс-шара бірнеше бөлімге бөлінді:

1 секция – "Мектеп түлектеріне кәсіптік бағдар беру". Бұл секцияны

М. Қозыбаев атындағы СҚУ кәсіптік бағдарлау тобы өткізді, оның ішінде "Биология", "Математика және информатика", "Агрономия және орман шаруашылығы" кафедраларының меңгерушілері, профессор-оқытушылар құрамы, магистранттар мен студенттер. Әр факультеттің өкілдері өздерінің білім беру бағдарламаларын таныстырды, мамандықтар туралы буклеттер, жалпы университет туралы ақпарат ұсынды және Тоқшын мектеп-гимназиясының түлектерімен жеке консультациялар өткізді.

2 секция – "Оқу кітапханасы". Секция аясында "Инфосфера" оқырмандар клубының "біз бәріміз балалалық шақтанбыз" тақырыбында ашық отырысы өтті. Іс-шара ойын түрінде өтті. Кездесуге қатысушылар 3 топқа бөлінді: Тоқшын МГ мұғалімдері, Камышлово ОМ және Түмен ОМ мұғалімдері, қала және облыс мұғалімдерінің құрамы. Топ мүшелері отырыс тақырыбына байланысты түрлі тапсырмаларды орындап, әдеби лото ойнады. Іс-шара жылы атмосферада, қаныққан түрде және нәтижелі өтті.

3 секция- "Табысты жоба тәжірибесі" республикалық шеберлік сыныбы. Оның негізгі мақсаттары мен міндеттері – табысты жобаларды құру бойынша жұмыс тәжірибесін ұсыну және әріптестердің жобалау және зерттеу қызметін орындауға ынтасын арттыру. Шеберлік-сынып спикерлері ретінде облыс пен республиканың жетекші педагог-практиктері,  әртүрлі деңгейдегі – ауданнан халықаралық деңгейге дейінгі жобалық қызметте үлкен нәтижелері бар жас ғалымдар сөз сөйледі: Отырыс барысында Аққайың ауданы мектептерінің мұғалімдеріне ғылыми жобалар жазу бойынша ұсыныстар берілді, зерттеу және жобалау қызметін ұйымдастырудағы қиындықтар қаралды, жобалау кезінде туындайтын типтік қателіктер анықталды.  Жалпы, "Тоқшын мектеп-гимназиясы" КММ Ашық есік күні жоғары деңгейде өтті.

Іс-шара соңында университет оқытушыларына білім беру саласындағы ынтымақтастық және озық кәсіби тәжірибе алмасқаны үшін мектеп директорының атынан Алғыс хаттар табыс етілді, сондай-ақ республикалық шеберлік - сынып спикерлері сертификаттар алды.

Мектеп әкімшілігі іс-шараға қатысуға, барлық істерін кейінге қалдыруға және кәсіби тәжірибелерін әріптестерімен бөлісуге уақыт бөлген барлық қатысушыларға алғысын білдіреді.

07.11.2022

Чтобы оставлять комментарии авторизуйтесь