Ашық есік күні

2023 жылдың 29 наурызында біздің мектеп оқушылары «Ескендір Даутов атындағы Петропавл қаласының қызмет көрсету саласы колледжі» КММ Ашық есік күніне қатысты Кәсіптік бағдар беру арқылы мектеп оқушылары өз қабілеттерін ескере отырып, болашақ мамандықты саналы түрде таңдай алады. Директордың ТЖ жөніндегі орынбасары Ж.Ж. Искакова іс-шара барысында оқу орнының тарихы, колледжде дайындық жүргізіліп жатқан мамандықтар туралы айтып, акт залында ұйымдастырылған көрмемен таныстырды. Ашық есік күнінің бағдарламасына сәйкес оқушылар үшін колледж бойынша экскурсия өткізілді, оның барысында олар заманауи жабдықтармен жабдықталған кабинеттер мен зертханалармен танысты. Өндірістік оқыту шебері Н. Ю. Лошкареваның жетекшілігімен студенттер «Балалар тоқаштары» шеберлік сыныбын өткізді, соның арқасында оқушылар өздерін наубайшы ретінде сынап көрді.

Қосымша ақпарат көздері