Болашаққа апаратын жол мектеп орындығынан басталадыерновик

Болашаққа жол мектептен басталады. «Тоқшын мектеп – гимназиясының» КММ-де «Ашық есік күнінде» өткен кездесулер де назардан тыс қалмады. Түлектердің алдында жетекші- Галактионова Елена Владимировна сөз сөйледі. Университетте 153 мамандық бойынша мамандар даярлайтынын балаларға жеткізген биология кафедрасы өз кафедрасының жетістіктеріне тоқталды;Фомин Иван Александрович – «География және экология» кафедрасының аға оқытушысы Яневич Алена Вадимовна – «Химия және химиялық технологиялар» кафедрасының оқытушысы; Айтымова Әлия Мұратқызы – «Бастауыш және мектепке дейінгі білім беру теориясы мен әдістемесі» педагогикалық кафедрасының аға оқытушысы және Кулжанова Жанна Жамболатқызы – «Музыкалық пәндер» кафедрасының аға оқытушысы; Таджигитов Асқар Айтжанұлы – басшысы. «Математика және информатика» кафедрасы; Сартин Сергей Александрович – басшысы. «Физика» кафедрасы және Муканова Фариза Қайырғалиқызы – меңгерушісі. Агрономия және орман шаруашылығы кафедрасы.Жігіттер оқытушыларға сұрақтар қоюға, бетпе-бет сөйлесуге, факультет туралы, болашақ мамандықтары туралы көбірек білуге, телефон нөмірлерімен алмасуға мүмкіндік алды. Және олар өз таңдауын жасады. Мектептің бес түлегі грант иегері атанды. Айтуарова Даяна, СКУ – АҚШ менеджментіндегі ақпараттық жүйелер. Сулейманова Алина – сол уақытта ол СҚО-да химиялық сараптама және өндірісті аналитикалық бақылау мамандығы бойынша және Тюмень мемлекеттік университетінде биология мамандығы бойынша грантқа ие болды. Тілеуіп Айдар – Петропавл қаласындағы Ұлттық ұлан академиясына командалық-тактикалық көлікпен қамтамасыз ету мамандығы бойынша. Халел Әлихан, ОҚУ, орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі. Епихина Викторияны Омбы мемлекеттік аграрлық университетіне агроном мамандығы бойынша оқу орнына орналасты.

Қосымша ақпарат көздері